Dużo częściej oglądamy seriale online

Posted by: RayVan63 in myblog on Print PDF

filmy i seriale onlineNiewątpliwie jednym z najpopularniejszych zajęć wieczornych było do chwili obecnej oglądanie seriali lub filmów w telewizji. W momencie, gdy internet trwale zagościł w naszych domach znacznie częściej aniżeli na ogół stawiamy na filmy i seriale online kosztem telewizorni. Czemu? Głównie posiadamy dostęp do filmoteki, którą sami mamy możliwość selekcjonować i nie hamuje nas ramówka nadawcy. Kolejnym plusem jest to, że sami dobieramy godzinę, gdy pragniemy oddać się seansowi i żadne ograniczenia nas nie obowiązują. Mało tego, wolimy opłatę subskrypcji na telewizję online i dziś w wielu polskich mieszkaniach nie znajdziemy już telewizora.
Ostatnie lata należą do najważniejszych w branży filmowej. Konfrontując liczbę nowych produkcji zauważamy wyraźnie, iż co roku przybywa nie o parę, a bodaj kilkadziesiąt procent nowiusieńkich projektów. Młodsze osoby, urodzone przed 2000 rokiem są W dużym stopniu bardziej zaintrygowane nowymi, nieznanymi przedtem produkcjami, czego raczej nie można powiedzieć o osobach starszych, które nadal żywią przywiązanie do starszych produkcji, chociaż cenią ewentualność korzystania z telewizji online. I ponieważ mowa o starszych, to w tym miejscu spostrzegamy ciekawy progres, dlatego że seniorzy odkrywając sposobności netu niesamowicie chętnie szukają popularnych, lubianych z lat młodości produkcji, które za sprawą internetu mają możliwość odtwarzać w każdym momencie a także w każdym miejscu i to całkiem niedrogo.
Filmy i seriale online to nie tylko pewność pierwszorzędnego kina, lecz także pewność, że wybrany przez nas portal będzie przez cały czas dorzucał następne filmy do swojego kanału. Kapitalnym przykładem jest bez wątpliwości obecnie Netfliks a również DAZN. Pierwsza platforma to wielkie repozytorium filmów a także seriali z całego świata, zaś druga platforma - wydarzeń sportowych. Z obserwacji środowiska widzimy, że o ile do 2010 roku blisko 30% internautów odtwarzało tv online, o tyle obecnie ten procent wynosi przeszło 70!. A to jedynie statystyka, albowiem za 2-3 lata suma ludzi oglądających filmy i seriale online będzie wynosić minimum 80%. Widzimy więc, iż era telewizji internetowej uzyskuje swoje maksimum i bardzo dobrze, ponieważ szanując sobie indywidualizm a również przystępność trudno o inne miejsce niż sieć, gdzie to my decydujemy o tym co odtwarzamy, a nie korporacja.